Strona długo się wczytuje?Kliknij tutaj, aby przerwać pobieranie.
Facebook

wegierski de

Język węgierski to język należący do podgrupy języków ugryjskich, zaliczanej do podrodziny ugrofińskiej (z rodziny uralskiej). Językiem tym posługuje się co najmniej 14 milionów osób – przede wszystkim na Węgrzech, ale także w południowej Słowacji, środkowej Rumunii, północnej Serbii, zachodniej Ukrainie, wschodniej Słowenii i wschodniej Austrii.

Język węgierski ma status języka urzędowego na Węgrzech, w Słowenii (lokalnie) i w Wojwodinie (Serbia).

W języku węgierskim występuje wiele głosek nieistniejących w języku polskim. Niektóre z nich, choć pisze się tak samo w języku polskim, wymawia się zupełnie inaczej.

Posłuchaj języka węgierskiego:

JĘZYK WĘGIERSKI

węgierski


 

Enigma Translations wykonuje tłumaczenia każdego rodzaju tekstów z języka węgierskiego oraz na język węgierski.

Prowadzimy stałą współpracę z zespołem doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Nasze usługi obejmują tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione). Tłumacze zapewniają poprawność tłumaczenia, a weryfikatorzy dostosowanie tekstu pod kątem stylistycznym i kulturowym.

Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm działających w różnych branżach (medycyna, technika, prawo, IT, ekonomia, prawo, nauka itp.). Tłumaczymy artykuły, umowy, dokumenty firmowe, strony internetowe, korespondencję handlową, katalogi, instrukcje, nagrania audio i wideo itp.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania darmowej wyceny tłumaczenia plików.

Obsługiwane języki