Strona długo się wczytuje?Kliknij tutaj, aby przerwać pobieranie.
Facebook

białoruski de

Język białoruski należy do grupy języków wschodniosłowiańskich. Liczba osób posługujących się tym językiem wynosi około 9 milionów, głównie są to mieszkańcy Białorusi.

Białoruski jest dziś używany głównie na wsi, stolica Białorusi jest miastem całkowicie rosyjskojęzycznym, władze praktycznie wyeliminowały białoruskie szkolnictwo i prasę.

Język białoruski wyodrębnił się z języka ruskiego w XIV wieku. Białoruski język literacki powstał w XIX wieku, zaś literatura piękna w języku białoruskim rozwinęła się w XX wieku. Literatura białoruska nie jest tożsama z literaturą w języku ruskim, z którego wyodrębnił się zarówno język białoruski, jak i język ukraiński.

Posłuchaj języka białoruskiego:

JĘZYK BIAŁORUSKI

białoruski


 

Enigma Translations wykonuje tłumaczenia każdego rodzaju tekstów z języka białoruskiego oraz na język białoruski.

Prowadzimy stałą współpracę z zespołem doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach. Nasze usługi obejmują tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione). Tłumacze zapewniają poprawność tłumaczenia, a weryfikatorzy dostosowanie tekstu pod kątem stylistycznym i kulturowym.

Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm działających w różnych branżach (medycyna, technika, prawo, IT, ekonomia, prawo, nauka itp.). Tłumaczymy artykuły, umowy, dokumenty firmowe, strony internetowe, korespondencję handlową, katalogi, instrukcje, nagrania audio i wideo itp.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania darmowej wyceny tłumaczenia plików.

Obsługiwane języki